O mnie

Cześć! Mam na imię Basia

smart nest
Smart Nest od początku jego powstania był dla mnie terapią. Gdy życie nabrało już kolorów okazało się, że nadal chcę go prowadzić i to z coraz większym zapałem.

Przez pierwsze miesiące szukałam swojej drogi. Aż zrozumiałam w czym tak naprawdę jestem najlepsza. Do tego nie jest to moja cecha wrodzona, coś co przychodzi mi łatwo. To ciężko wypracowane nawyki.

Wyszłam za mąż za takiego kochanego Pana, który w każdej minucie życia dokonuje ścisłej kalkulacji i optymalizacji wszystkiego za co się weźmie. Dziś po blisko10 latach wspólnego życia on ma spontaniczne pomysły, a ja z latającej w obłokach wariatki stałam się uporządkowana, systematyczna i oszczędna.

Na moim blogu przeczytacie o:

  • sposobach na rozsądne i oszczędne zakupy
  • planowaniu i prowadzeniu domowego budżetu
  • pomysłach na jak najlepszą organizację czasu
  • projektach DIY dzięki którym zaoszczędzicie
  • książkach, filmach i serialach na które warto poświęcić czas

Wszystko o czym piszę to moje własne sposoby i pomysły na to jak wydawać mniej a mieć więcej. Nie tylko przedmiotów, ale także rodzinnych chwil, czasu tylko dla siebie i fajnie spędzonych dni. Nie jestem zwolenniczką żadnego konkretnego nurtu czy sposobu na życie. Po prostu lubię takie SMARTNE rozwiązania, dzięki którym wszystko co robimy ma więcej sensu, a my jesteśmy tak zwyczajnie bardziej zadowoleni. Aaa i nie jestem ideałem. Wciąż zdarza mi się kupić coś bez sensu i pogapić tępo w telewizor.

Jeśli chcecie wiedzieć o mnie coś jeszcze to mogę wyjawić Wam, że jestem wesołą dziewczyną, opiekuńczą żoną, oddaną córką i świeżo upieczoną mamą. Oprócz tego jestem amerykanistką z wykształcenia i z zamiłowania. Lubię jeździć na swoim rowerze Czesławie, czytać książki i nie spać by obejrzeć galę oskarową.

Jeśli chcesz poznać mój świat nieco bliżej zostań na SMART NEST i odwiedź mnie także tu:

FB

Instagram

Do miłego,

P.S. Zdjęcia, które zamieszczam (chyba, że opisane inaczej) są mojego autorstwa. Proszę nie używaj ich bez mojej zgody. Dziękuję!