O mnie

sprytna pani domuCześć mam na imię Basia i jestem Sprytną Panią Domu sprytna pani domu

Smart Nest od początku jego powstania był dla mnie terapią. Gdy życie nabrało już kolorów okazało się, że nadal chcę go prowadzić i to z coraz większym zapałem.

Przez pierwsze miesiące szukałam swojej drogi. Aż zrozumiałam w czym tak naprawdę jestem najlepsza. Do tego nie jest to moja cecha wrodzona, coś co przychodzi mi łatwo. To ciężko wypracowane nawyki. Nauczyłam się skutecznie planować, sprytnie kupować i efektywnie działać.

Kiedy zaszłam w ciążę zaczęłam kombinować jak to sobie wszystko zorganizować by mieć czas dla siebie, dla dziecka i na pracę. I wyszło mi z tych kalkulacji, że tego po prostu zwyczajnie nie da się zrobić. Nie da się, ale tylko wtedy gdy chcę być we wszystkim perfekcyjna. Jeśli jednak będę SPRYTNA uda mi się pogodzić wszystko na czym mi zależy. Dlatego założyłam SMART NEST.

Bo ja tak jak Ty chcę móc:

  • odpoczywać mimo mnóstwa obowiązków
  • mieć zadbany i przytulny dom
  • pozwalać sobie na drobne luksusy
  • efektywnie pracować i realizować swoje pasje
  • spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi

Wszystko o czym piszę to moje własne sposoby i pomysły na to jak wydawać mniej a mieć więcej. Nie tylko przedmiotów, ale także rodzinnych chwil, czasu tylko dla siebie i fajnie spędzonych chwil. Nie jestem zwolenniczką żadnego konkretnego sposobu na życie. Po prostu lubię takie SMARTNE rozwiązania, dzięki którym wszystko co robimy ma więcej sensu, a my jesteśmy tak zwyczajnie bardziej zadowoleni. Aaa i nie jestem ideałem. Wciąż zdarza mi się kupić coś bez sensu i pogapić tępo w telewizor – jeśli jakimś cudem znajdę na to czas 😉

Jestem wesołą dziewczyną, opiekuńczą żoną, oddaną córką i świeżo upieczoną mamą. Oprócz tego jestem amerykanistką z wykształcenia i z zamiłowania. Lubię jeździć na swoim rowerze Czesławie, czytać książki i nie spać by obejrzeć galę oskarową.

By być ze mną na co dzień oprócz bloga odwiedzaj także:

FACEBOOK

INSTAGRAM

PINTEREST

GOOGLE +

BLOGLOVIN

Na Facebooku założyłam grupę wsparcia dla wszystkich kobiet, które tak jak ja chcą łączyć życie rodzinne z pracą i realizacją swoich pasji.

KLIKNIJ W GRAFIKĘ ABY DOŁĄCZYĆ DO GRUPY

sprytna pani domu

sprytna pani domu

sprytna pani domusprytna pani domusprytna pani domu

P.S. Zdjęcia, które zamieszczam (chyba, że opisane inaczej) są mojego autorstwa. Proszę nie używaj ich bez mojej zgody. Dziękuję!