Podsmartowanie jesieni

Na ulicach pojawił się pierwszy śnieg zatem można uznać, że jesień dobiega końca. Troszkę mnie na blogu nie było – mam usprawiedliwienie, pojawił się w domu ktoś bardzo malutki – dlatego postanowiłam, że podsmartowanie tym razem obejmie nie miesiąc a prawie kwartał. Oto i ono:

NACZELNE Z PARK AVENUE

https://www.instagram.com/p/BMhgc7GgnDe/?taken-by=smartnestpl

Głównym źródłem mojej pracy magisterskiej był serial Gossip Girl, można się zatem domyślić, że życie manhatańskich elit nie jest mi obojętne. Przeczytałam wiele treści na ten temat, ale ta książka wyjątkowo przypadła mi do gustu. Naczelne z Park Avenue to lekko napisana analiza społeczno-psychologiczno-kulturowa, która wzrusza, bawi i przede wszystkim bardzo rzetelnie opowiada o życiu kobiet z Upper East Side. Polecam bardzo!

MISS YOU ALREADY – JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIĘ

Film pozornie bardzo smutny. Bardzo. Moja interpretacja jest jednak całkiem pozytywna. Dla mnie to film o tym jak się śmiać gdy wali nam się cały świat. Nie jestem obiektywna, bo lubię chyba każdy film (z tych które widziałam) w którym gra Drew Barrymore, ale mnie ten film wzbogacił duchowo i dostarczył bardzo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Dla tych którzy potrafią oglądać filmy o umieraniu i nie bać się śmiać.

LAKIERY MAYBELLINE

Po raz kolejny przekonałam się, że to jednak najlepsze lakiery do paznokci, których używałam. Oprócz samych lakierów używam też odżywki i topu. Wszystko sprawdza się super. Kolory moim zdaniem „dla każdego coś dobrego”, a do tego cena nie osłabia. Ja zawsze kupuję kilka w rossmannowej promocji -49% na wybrane produkty.

naczelne z park avenue

LAMPKA STOŁOWA PEPCO

Pepco to jak wiadomo miejsce dla tych, którzy za niewielką cenę pragną ładnych rzeczy. Może nie są to jakościowo najlepsze akcesoria domowe jakie można dostać za to design jak na te ceny naprawdę super.

naczelne z park avenue

Tym razem zachwyciła mnie lampka na drewnianym stojaku z kloszem typu origami. Cena to niecałe 30 złotych. 30 złotych a tyle radości!!!

AZJA EXPRESS

Przysięgam jak usłyszałam o tym programie pomyślałam, że nic dobrego z tego nie będzie. I myliłam się oj bardzo. Uważam, i mówię to zupełnie serio, że to jeden z najlepszych programów telewizyjnych ostatnich lat. Gwiazdy w nim to wreszcie ludzie i to do tego naprawdę fajni. Tacy co by się z nimi można było napić. Rozrywka bez nadęcia, trzymająca w napięciu. Super, super, super!

Mam nadzieję, że skorzystacie z moich rekomendacji. Na zdrowie!!!

Zobacz także

11 komentarzy do wpisu „Podsmartowanie jesieni”

  1. Ostatnio kupiłam dla kogoś ten lakier Maybelline w prezencie, bo czytałam o nich sporo pochlebnych opinii, i mnie kusiło żeby wziąć drugi dla siebie. Chyba błąd, że jednak tego nie zrobiłam. 🙂 Ale może następnym razem.

Dodaj komentarz