Nie czytam blogów, czyli Share Week 2018

Zanim zaczęłam pisać swojego bloga uczciwie powiem, że blogi czytałam bardzo rzadko. I wielka to szkoda, bo myślę, że wiele straciłam. Dziś mimo że czasu mam mniej staram się zaglądać w ulubione miejsca dużo częściej. I nie wstydzę się powiedzieć, że dziś z blogów czerpię radość, inspiracje, motywacje, a często też ukojenie.

„Nie czytam blogów” to za to jedna z najczęstszych odpowiedzi jakie słyszę, gdy mówię, że prowadzę swojego. Nie wiem czy to odbiera lans, czy faktycznie tak jest – a może wiele osób nie wie, że je czyta… Ja odkąd weszłam w ten świat zobaczyłam ilu tu jest super fajnych i wartościowych ludzi. I jak mimo, że często wcale na tym nie zarabiają, albo zarabiają bardzo niewiele dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo chcą. Bo wierzą, że inni z tego skorzystają, bo jest miło gdy ktoś podziękuje, skomentuje czy choćby obdaruje wirtualnym serduszkiem.

Dziś w ostatni dzień akcji SHARE WEEK 2018 udało mi się zebrać tyłeczek i napisać dla Was o moich trzech ostatnio ulubionych blogach, a właściwie blogerkach. Bo każdy blog to jest człowiek, dosłownie!

I jeszcze słów kilka o tym co to za akcja. A akcja to zacna, bo stworzona przez blogera – Andrzeja Tucholskiego – dla innych blogerów. Co roku na wiosnę od 2012 coraz to większa liczba twórców wzajemnie się poleca. W tym roku udało mi się jednak nie zagapić i też powiedzieć kogo czytam i dlaczego.

Zobaczcie, oto moje polecenia w Share Week 2018:

Basia Szmydt

Basia po pierwsze jest moją imienniczką. Po drugie prowadzi bloga, który moim zdaniem jest najlepszym przykładem naprawdę dobrego bloga lifestylowego. Nie pokazuje za dużo, pokazuje w sam raz i do tego mimo wielu różnych tematów każdy wpis mam ochotę przeczytać. A ostatnie wpisy z Karaibów to moje wirtualne wakacje, na które baaardzo chętnie się wybieram.

Aleksandra Pakuła

Aleksandra bloguje chyba krócej niż ja, a odniosła już na pewno znacznie większy sukces. Nie piszę tego po to, by mnie głaskać po głowie i zapewniać, że jest super. Jestem po prostu pełna podziwu dla tego co robi i jakie tworzy treści. Mega podoba mi się, że ma odwagę pisać o etykiecie – dziś kiedy dobre maniery czasem niestety zupełnie lecą w kosmos, a ludziom wydaje się, że silnych kobiet nie należy przepuszczać w drzwiach… Czytam ją bardzo regularnie i śledzę na Fb gdzie zamieszcza całe mnóstwo ciekawostek.

Tekstualna

Blog Moniki czytam od ponad roku i nawet jeśli mam przerwę to wracam i jednorazowo nadrabiam zaległości. Lubię dzielne kobiety, a ona na pewno taka jest. Do tego w jej tekstach widać:

  • życiową mądrość
  • ogarnięcie
  • poczucie humoru
  • dystans
  • sympatię do ludzi

Czy można chcieć czegoś więcej? Nie można! A więc jest super 🙂

Dajcie znać jakie blogi Wy czytacie. A jeśli też blogujecie i wzięłyście udział w akcji to wrzucajcie koniecznie linki do Waszych poleceń w Share Week 2018.

Zobacz także

2 komentarze do wpisu „Nie czytam blogów, czyli Share Week 2018”

Dodaj komentarz