O czym i dla kogo jest Smart Nest?

Witaj, jeśli jesteś tu pierwszy raz to szybciutko powiem ci dla kogo piszę. Być może mój opis nie zgadza się zupełnie z tym kim jesteś, ale to nie oznacza, że nie mamy wspólnych tematów. Poza tym wiesz przecież, że przeciwieństwa się przyciągają. Nazwałam się z przymrużeniem Sprytną Panią Domu, bo chcę sprytnie łączyć opiekę nad dziećmi, pracę, dom, bycie żoną, córką i przyjaciółką. Nie zawsze mi to wychodzi, ale bardzo się staram jak najmniej tupać ze złości i płakać w poduszkę, a więcej kombinować jak to wszystko zgrabnie pogodzić.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej wpadnij tutaj: O MNIE.

sprytna pani domu

Smart Nest to blog lifestylowy przede wszystkim dla młodych mam (ale nie tylko!), które tak jak ja chcą znajdować czas na odpoczynek, pasje i po prostu przestrzeń dla siebie. Piszę o tym co mnie jako mamę skrzata i po prostu pracującą panią domu najbardziej zajmuje i o czym lubię rozmawiać.

Blog podzieliłam na kilka kategorii, które wiem, że dziś najlepiej porządkują moje zainteresowania.
Wszystkie mają w sobie słowo SMART, bo to dla mnie klucz do szczęścia i równowagi.

SMART LIFE

Sprytnie o sposobach na codzienność.

Tutaj piszę o rozwoju, pracy nad sobą, kryzysach, wzlotach i upadkach. Jest co nieco o dobrych książkach, filmach i sposobach na lepsze jutro. Znajdziesz tu wpisy o organizacji czasu i życia, o moich przemyśleniach i sprytnych sposobach na wygodne życie.

SMART HOME

Funkcjonalny dom i sprytny remont.

To ostatnio moja ulubiona kategoria, bo wciąż urządzamy nasze nowe M. Piszę o sprytnych sposobach na remont, dekorowanie domu, DIY i o wszystkim co może pomóc Wam w organizacji pięknego i funkcjonalnego domu.

remont

SMART BEAUTY

Sprytniej, taniej i najlepiej jak się da.

Kiedyś zdecydowanie moje oczko w głowie, bo od zawsze uwielbiałam kosmetyki. Lubiłam o nich czytać, wybierać, testować, aż w końcu doszłam do samodzielnego przygotowywania. Dziś mam na to znacznie mniej czasu, ale wciąż lubię dzielić się z Wami tym co mnie ostatnio zachwyciło. Znajdziecie tu także coś o ciuszkach.

bardzo dobre i niedrogie kosmetyki

SMART FOOD

Łatwiej, szybciej, a czasem sentymentalnie.

Odkąd pamiętam uwielbiałam jedzenie, a gdy tylko mogłam zaczęłam uczyć się gotować. Mam masę książek kucharskich i spędziłam godziny oglądając programy kulinarne. Tu pokażę Wam moje ulubione przepisy i sprytne sposoby na coś pysznego.

przyjęcie urodzinowe