Chcesz mieć kuchnię, do której codziennie rano chętnie wchodzisz?

Zobacz ebook Sprytna Kuchnia.

To 7 rozdziałów o urządzaniu i organizacji oraz 5-dniowe wyzwanie, które sprawi, że w końcu raz, a dobrze zaprowadzisz w kuchni porządek.

sprytna kuchnia

Twoja kuchnia codziennie jest zabałaganiona?

Sprzątanie kuchni odkładasz w nieskończoność?

Przygotowywanie posiłków trwa godzinami, a gotując niczego nie możesz znaleźć?

„Sprytna kuchnia” to rozwiązanie Twoich problemów.

Kuchnia to serce domu. Spędzamy w niej dużo czasu i przygotowujemy jedzenie, czyli coś co ma na nas ogromny wpływ. Kiedy kuchnia jest niezorganizowana trudniej jest nam rozpocząć dzień, a wieczorem znaleźć czas na odpoczynek.

Ze „Sprytnej kuchni” dowiesz się:

 • Jak stworzyć funkcjonalną kuchnię
 • Czym są i dlaczego warto mieć strefy w kuchni
 • Jakie sprytne rozwiązania warto w niej wdrożyć
 • Gdzie szukać i jak znaleźć najlepsze inspiracje estetyczne
 • Jak się przygotować i urządzić od A do Z idealną kuchnię
 • Jak wybrać małe i duże AGD
 • Jak utrzymać porządek i czystość

Wyzwanie Sprytna kuchnia

5 dniowe wyzwanie przetestowało blisko 500 dziewczyn. Dostałam od nich ponad 80 recenzji. Uczestniczki, które ukończyły wszystkie 5 zadań były zachwycone efektami.

Jak wygląda wyzwanie?

Jest podzielone na 5 zadań – jedno dziennie. Każde następne zadanie wynika z poprzedniego. Trwają od 45 min do 2h. Łącznie w ok. 6h możesz stworzyć kuchnię, która będzie służyć potrzebom całej rodziny. Możesz realizować je w swoim tempie, a jego intensywność jest dostosowana, nawet do zmęczonych mam małych dzieci.

Kto napisał ebooka i dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem Basia i jestem mamą dwójki maluchów. Od 3 lat prowadzę bloga jako Sprytna Pani Domu. Gotuję od 17 lat. Robię to dla siebie, dla rodziny i licznych gości. Kocham gotowanie i sprytne rozwiązania. Od lat zgłębiam wiedzę na temat porządkowania i organizacji.

Przeszłam przez kilkanaście książek i masę programów telewizyjnych w poszukiwaniu najlepszej metody. Latami dochodziłam do własnego systemu i wreszcie zauważyłam, że tamte metody nie uczą nas strategicznego i analitycznego patrzenia na codzienność. Zawsze kiedy sprzątałam bałagan i tak wracał.

W końcu zrozumiałam, że najważniejsze w porządkowaniu i organizacji całego domu jest to, by służył NASZYM POTRZEBOM. A żeby je dobrze poznać musimy przeanalizować i rozpisać to co w tym domu robimy. Takie podejście zaoszczędzi nam masę czasu. Dlatego najpierw musimy opracować SPRYTNĄ STRATEGIĘ.

Dzięki takiemu podejściu zorganizowałam się w małej ekstremalnie niefunkcjonalnej kuchni, którą urządzał samotny student. Potrafiłam w niej przygotować wigilię i imprezę nawet dla 20 osób. Wiedzę o tym jak organizować sprytnie, wykorzystałam później przy urządzaniu kuchni w naszym nowym mieszkaniu. Jednak bardzo dobry projekt to nie wszystko, najważniejsze jest to jak urządzimy zawartość kuchni.

W pogoni za najlepszym rozwiązaniem stworzyłam wyzwanie Sprytna Kuchnia, które najpierw zrealizowałam u siebie. Moja kuchnia świetnie funkcjonuje już od prawie roku, a ja spędzam na gotowaniu i sprzątaniu maksymalnie godzinę dziennie.

sprytna kuchnia

Sprytna Kuchnia

55 zł

Zorganizuj sobie kuchnię marzeń:

 • 32 kitchen hacks
 • Sprytne wskazówki i gotowe rozwiązania o tym jak urządzić kuchnię
 • Pomysły na estetykę i porady jak wybierać AGD
 • Praktyczna nauka utrzymywania porządku i czystości
 • 5-dniowe wyzwanie, dzięki któremu w blisko 6h stworzysz kuchnię, która z Tobą współpracuje
 • 102 strony dostępne od razu po zakupie w formacie PDF
 • Dostęp do grupy wsparcia na FB

Ebook kosztuje mniej niż awaryjnie zamówiony obiad do domu!

Kiedy stworzysz Sprytną kuchnię takie obiady będą się zdarzały dla przyjemności, a nie z bezsilności.

W pierwszym dniu przeczytałam treść wyzwania i pomyślałam – co ta Basia wymyśliła? – ale grzecznie wykonałam zadanie. Okazało się, że jak wszystko porządnie wypisałam, zupełnie inaczej spojrzałam na swoją kuchnię
Każda osoba, która próbuje odnaleźć się w kuchni powinna wziąć udział w takim wyzwaniu. Samo gotowanie jest czasami wyzwaniem, ale dzięki uporządkowanej przestrzeni staje się prostsze. A porządek w szafkach kuchennych i na blacie cieszy oko.
Wyzwanie świetnie zaplanowane, kolejność zadań przemyślana. Nie ma się do czego przyczepić! Serio. Wisienką na torcie jest grupa na FB, gdzie można dodatkowo znaleźć inspirację i motywację do działania.

Już dziś zacznij zmieniać swoją kuchnię.

FAQ

Skąd się bierze cena ebooka?

Ebook to więcej niż książka. To uporządkowana wiedza o tym jak ułatwić sobie codzienność. Przygotowywanie posiłków i utrzymywanie kuchni w porządku to bardzo duża część życia każdej mamy. W ebooku znajdziesz nie tylko sposoby na organizację, które możesz zastosować w każdej kuchni, ale także kompleksowy poradnik urządzania kuchni od zera. Możesz go zatem wykorzystać nie tylko teraz, ale także w przyszłości, remontując lub urządzając nową kuchnię. Dodatkowo ebook zawiera także wyzwanie, które jest tak skonstruowane, że jeśli wykonasz je w całości podążając za wskazówkami zorganizujesz kuchnię, która będzie spełniała Twoje potrzeby. A to sprawi, że znacznie skrócisz czas jaki do tej pory spędzałaś na przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu. Ebook w porównaniu do książki ma też tę przewagę, że bez wysiłku możesz zabrać go ze sobą wszędzie w swoim telefonie i nigdy go nie zgubisz, ani nie zniszczysz.

Czy znajdę w nim niedostępną gdzieś indziej wiedzę?

Poniekąd tak. W ebooku opisuję patenty i rozwiązania, oparte na moich prywatnych doświadczeniach. Jednak sięgam także po opinie specjalisty. To w połączeniu daje bardzo kompleksowe podejście do urządzania i organizowania kuchni. Nauczę Cię jak to wszystko zrobić, ale nie tak byś skopiowała moje pomysły, ale stworzyła własne. Podpowiadam co może Ci pomóc i opisuję proste i niedrogie rozwiązania, które rozwiążą problemy z bałaganem i trudnościami w gotowaniu. Niektóre możliwe, że wydadzą Ci się zbyt proste. Ale prawda jest taka, że to właśnie na te pomysły wpadamy najrzadziej. Sama jestem tego dowodem. Szukałam technologicznych gadżetów, urządzeń do wszystkiego, a najbardziej w kuchni potrzebuję dobrego noża, deski i kilku garnków.

Czy ebook Sprytne gotowanie jest powiązany ze Sprytną kuchnią?

Nie. To osobne ebooki, ale ich treści się uzupełniają. Pierwszy to mini kurs sprawnego, szybkiego gotowania, planowania posiłków dla całej rodziny, robienia oszczędnych zakupów spożywczych oraz 60 przepisów na sprytne dania, które ja przygotowuję dla mojej rodziny na okrągło. Drugi to kompleksowa wiedza o organizacji, urządzamy oraz remontowaniu kuchni. Z tego ebooka dowiesz się jak zaplanować i stworzyć kuchnię, która będzie Ci służyć. Dodatkowo „Sprytna kuchnia” to także 5-dniowe wyzwanie, które w ok.6h pozwoli Ci raz, a dobrze zaprowadzić porządek dostosowany do Twojego stylu życia.

Czy dostęp do ebooka mam na zawsze?

Ebook jest dla Ciebie na zawsze, ale możesz go pobrać z linku w mailu po zakupie maksymalnie 7 razy. Później link się dezaktywuje. Dlatego najlepiej po zakupie ściągnij go na pulpit telefonu czy komputera.

Nie mogę ściągnąć ebooka, link nie działa/zapłaciłam, ale nie dotarł do mnie mail z ebookiem.

Napisz na adres sklep [at] smartnest.pl i dodaj do wiadomości mail jaki podawałaś przy zamówieniu lub jeśli to możliwe numer zamówienia.

Czy mogę kupić ebook na prezent?

Tak. Wystarczy, że przy zakupie podasz adres mailowy osoby, którą chcesz obdarować. Uprzedź ją wcześniej, że otrzyma taki prezent, aby nie usunęła przypadkiem maila.

Jeśli chcesz kupić ebooka Sprytna Kuchnia, a nie masz jeszcze ebooka Sprytne Gotowanie i Ograniczam wydatki na jedzenie, możesz kupić je w pakiecie. Razem są w niższej cenie!

Sprytne Gotowanie to mini kurs i książka kucharska w jednym. Dzięki niej nauczysz się jak gotować szybko, smacznie i zdrowo dla całej rodziny – zobacz.

Ograniczam wydatki na jedzenie to ebook o sposobach gotowania i planowania zakupów, dzięki którym zmniejszysz swoje wydatki na jedzenie.